הרשת - קהילת הצעירים של התנועה הקיבוצית
דף הבית » Parliments » “עזרה לגיל השלישי ולסיעודיים”

"עזרה לגיל השלישי ולסיעודיים"

קבוצת “עזרה לדיל השלישי ולסיעודיים” הינה קבוצת פייסבוק ייחודית בעלת מספר מטרות עיקריות:
1. להוות מקום בו יכולים אנשים מבוגרים ובני משפחה מטפלים לשאול שאלות ולהתייעץ בנושאים יומיומיים ולקבל עזרה מעובדים בתחום הרפואה, טיפול ואנשים פרטיים שמתמודדים או התמודדו בעבר עם דברים דומים.
2. להעלות את המודעות הציבורית והפרטית כלפי האוכלוסייה המבוגרת בישראל, הזקנה, טיפול ועזרה לאנשים חסרי ישע.
3. להיות קרקע פוריה לקידום ופיתוח של מיזמים עבור האוכלוסייה המבוגרת, הסיעודית ובני משפחה מטפלים ולאפשר התפתחות של עוד תנועות חברתיות שפועלות כדי לשפר את חייהם של קהל היעד בהווה ובעתיד.

שמי ניתאי חבשוש ואני מייסד ומנהל הקבוצה, ברצוני להזמין את כל צעירי התנועה הקיבוצית להצטרף אלינו בפייסבוק וכאן בפרלמנט ברשת הצעירים, כדי לקחת חלק פעיל בעשייה למען הדור המבוגר בישראל ובעתיד גם עבורנו כשנזדקן בשיבה טובה (אמן).

אנו פועלים להרחיב את פעילות הקבוצה וזקוקים לעזרה בנושאים הבאים:
1. אנשים מתחום הטיפול והרפואה שיכולים לכתוב תכנים בנושאים יומיומיים שיקלו על חייהם של המבוגרים, סיעודיים ובני משפחתם. אנשים שמוכנים להיות פעילים במתן עזרה וייעוץ לפניות בקבוצה.
2. אנשים טובים שיעזרו לנו להגדיל את הקבוצה ל 30,000 חברים, אני אדריך אתכם באופן אישי מה לעשות.
3. יצירת קשר ושיתופי פעולה עם עמותות וארגונים טובים וישרים שיתנו שירות בנושאים מסוימים של פניות. עמותה לדוגמא : https://www.wiselydo.co.il/%D7%A9%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A5-%D7%91%D7%AA%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A0%D7%96%D7%A7%D7%A7%D7%99%D7%9D/

הצטרפו לקבוצה >>>>

צרו איתי קשר בפייסבוק >>>>

אין תגובות ""עזרה לגיל השלישי ולסיעודיים""