הרשת - קהילת הצעירים של התנועה הקיבוצית
דף הבית » Scholarships

עולם האקדמיה הינו שער הכניסה לעולם העשייה והקריירה, הן מבחינה תוכנית והקניית תפיסות עולם והן מבחינה הכשרתית פורמלית. עולם המלגות היום עשיר ביותר וברובו משלב הן מענק כספי והן עשייה חברתית לצידו. אנו מזמינים אתכם למצוא את המלגה המתאימה עבורכם, וקוראים לכם לשלב לצד הלימודים עשייה חברתית.

תהליך החיפוש אחר מלגה מתאימה הינו תהליך בירוקרטי ודורש לא מעט זמן. הלכתם לאיבוד? הכירו את milgapo מאגר המלגות הגדול בארץ, מאגד למעלה מ-850 מלגות שונות במקום אחד עבור הסטודנטים! במקום לחפש מלגות באינספור מקורות ולעבור תהליך מסובך ומסורבל שמורכב מאינסוף טפסים, התהליך הופך לפשוט, אינטרנטי ומהיר יותר.

milgapo - קצת עלינו

milgapo החל כמיזם חברתי בשנת 2015 על ידי קבוצת יזמים צעירים, כאשר ב- 2016 החלה שותפות עם התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל. זהו מאגר המלגות הגדול בארץ, מאגד למעלה מ-850 מלגות שונות במקום אחד עבור הסטודנטים! איך זה עובד? -כל סטודנט יכול להיכנס לאתר, להזין את נתוניו האישיים, ולצפות במלגות המתאימות לו באופן אישי! -ניתן להירשם לאחת מחבילות ההגשה ולקבל הגשה אוטומטית לכל המלגות כל השנה!סטודנטים בחבילת ההגשה מקבלים גם עדכונים שוטפים על מלגות חדשות, עדכונים לאחר כל הגשה שמתבצעת, גישה למלגות בלעדיות, בקרה על הטפסים, וייעוץ טלפוני בכל שלב!